Úprava řídících jednotek

Zabýváme se úpravou řídících jednotek motorů, tj. chiptuningem. Nabízíme chiptuning a další úpravy jak benzínových tak dieselových motorů. Úpravy provádíme velice šetrně tak, aby nedošlo k poškození motoru.

Diagnostika před úpravou řídící jednotky

Před započetím chiptuningu provedeme pečlivou diagnostiku motoru. Chiptuning provádíme v rozumné míře tak, aby nedošlo k poškození či zničení motoru. Nabízíme zázemí soukromé provozovny a zároveň záruku na námi provedený chiptuning.

Délka a průběh úpravy řídící jednotky

Chiptuningová úprava trvá v rozmezí 1 – 2 hod. Nejprve provedeme diagnostiku vozu a zazálohujeme originální nastavení řídící jednotky. Následně z ní vyčteme data, upravíme je a nahrajeme zpět. Po provedení chiptuningu opět provedeme diagnostiku.

Oprava řídící jednotky

Pokud máte problémy s řídící jednotkou, je důležité znát hlavní důvod poruchy řídící jednotky. Na základě stanovení důvodu poruchy řídící jednotky je možno zabránit jejímu dalšímu poškození.

Poruchy řídící jednotky

Nejčastějšími poruchami řídících jednotek jsou jejich výpadky a vysoké nabíjecí napětí. Důvody těchto poruch je například zkrat v regulačním obvodu škrtící klapky, zkrat na EGR ventilu nebo špatné zapalovací svíčky.

Detailní tabulky pro jednotlivé značky a typy vozidel